W dzisiejszych czasach żadne przedsiębiorstwo ani osoba publiczna, która chociażby w pewnym stopniu planuje dotrzeć do swoich odbiorców za pośrednictwem Internetu nie obędzie się bez najpopularniejszej aplikacji, jaką jest Instagram. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju działalność prowadzisz, czy jesteś muzykiem, aktorem, czy politykiem. Warto dowiedzieć się, jak założyć Instagram i jak prowadzić swoje konto, żeby systematycznie zyskiwać nowych odbiorców. Przeprowadzimy Cię przez Instagram krok po kroku, żebyś zrozumiał wszystkie niezbędne elementy i wiedział, jak założyć konto na Instagramie oraz jak z niego korzystać. A ponadto, żebyś mógł czerpać radość z dodawania kolejnych zdjęć i tworzenia społeczności, skupionej wokół Ciebie i Twojej marki bądź produktu.

Instagram

Instagram krok po kroku 

Na samym początku, warto odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie: czym jest Instagram? Dla wielu osób, szczególnie dla młodego pokolenia, ta kwestia może się wydać oczywista i omawianie jej uznają za zupełnie niepotrzebne. Taka opinia wynika z tego, że obcują oni z narzędziem, jakim jest Instagram, na co dzień. Często wręcz nie wyobrażają sobie bez niego życia. Nie zastanawiają się również, jak założyć konto na Instagramie. Wydaje im się, że poradnik “Instagram pierwsze kroki” byłby nieciekawą lekturą. Jednak jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o czymś takim, jak Instagram albo chciałbyś z niego zacząć korzystać, ale zupełnie nie wiesz, od czego zacząć – ten artykuł jest dla Ciebie. Śpieszymy z pomocą, jak założyć Instagram i nie zginąć wśród nowości z nim związanych.

obserwacje na instagramie

Prawdziwe obserwacje na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: FLASH

Czym jest Instagram? – Instagram krok po kroku do popularności !

Zatem, co to jest Instagram? Jest to serwis społecznościowy, popularnie nazywany jednym z social mediów. Został uruchomiony 6 października 2010 roku przez Kevina Systroma oraz Marka Kriegera, a obecnie należy do grupy Facebook Inc. Z roku na rok nabiera coraz większego rozpędu. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że dołączają do niego amatorzy cyfrowej fotografii. To przede wszystkim zasługa tego, że jest to aplikacja mobilna, którą możesz mieć zawsze pod ręką i śledzić poczynania Twoich znajomych lub ulubionych gwiazd sportu, kina czy muzyki. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem iOS, Android, a także Windows – w związku z tym może zostać również uruchomiona w popularnych przeglądarkach internetowych. Poniżej omówimy jedynie kwestie tego, jak założyć konto na Instagramie za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

instagram w pigułce

Instagram krok po kroku jak zarządzać swoim kontem

Instagram bazuje na udostępnianiu wartości wizualnych, więc celem wszystkich użytkowników, w tym Twoim, jest dzielenie się ze światem najlepszej jakości grafikami, zdjęciami lub plikami wideo. Teraz, kiedy już wiesz, co to jest Instagram i jakie treści możesz zobaczyć lub udostępnić za pomocą tej aplikacji, przejdźmy do konkretów. Poniżej przeprowadzimy Cię przez Instagram krok po kroku – rejestracja, zakładanie konta, podstawowa obsługa aplikacji – nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic. Ponadto, jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem konta firmowego na Instagramie – w niniejszym artykule również znajdziesz odpowiedzi na najbardziej trapiące Cię pytania. Zapraszamy do lektury i wdrażania tej sporej dawki wiedzy w życie. I przede wszystkim, zacznijmy od najprostszych kwestii: jak założyć Instagram i korzystać z niego bez problemów.

Jak założyć konto na Instagramie

1.Instagram krok po kroku

Czym jest Instagram

2.Czym jest instagram?

3.Instagram zakładanie konta

3.Instagram zakładanie konta

4.Prowadzenie Instagrama

4.Prowadzenie Instagrama

5.Biogram na instagramie

5.Biogram na instagramie

6.Profil firmowy na instagramie

6.Profil firmowy na instagramie

Jak założyć konto na instagramie od podstaw

Już tylko krok dzieli Cię od dołączenia do Instagramowej społeczności. Włącz telefon, pobierz aplikację „Instagram” i możemy zaczynać. Jeśli ikona aplikacji, będąca notabene graficznym odzwierciedleniem aparatów Polaroid, które zainspirowały twórców Instagrama, widnieje już na Twoim telefonie – pora zaczynać.

Od czego zacząć? Do przeprowadzenia Cię przez Instagram krok po kroku – rejestracja niech będzie tym pierwszym i jednym z ważniejszych. Po kliknięciu w ikonę aplikacji wyświetli Ci się kilka możliwości rejestracji. Za pomocą Facebooka – jeśli chcesz, żeby Twoje konto na Instagramie i  Facebooku były połączone, jest to dobra i szybka opcja dokonania tej rejestracji. Natomiast istnieją inne opcje – rejestracja za pomocą adresu e-mail lub numeru telefonu. Do Ciebie należy decyzja, z której możliwości skorzystasz, jednak pamiętaj, że jest to jednorazowa sytuacja i powinieneś wybrać rozsądnie. Następnym krokiem jest podanie imienia i nazwiska ( w tym miejscu może znaleźć się również nazwa firmy, jeśli tworzysz konto biznesowe) oraz hasło. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych pól, a sam przyznasz, że nie ma tego zbyt wiele, konto na Instagramie zostaje utworzone. A Ty już wiesz, jak założyć konto na Instagramie i pomóc przejść przez ten proces znajomym.

Co po rejestracji konta na instagramie

Co po rejestracji konta na instagramie ?

Po rejestracji Twoim oczom ukaże się komunikat: „Witamy na Instagramie, twojanazwaużytkownika! Znajdź osoby, które chcesz obserwować i zacznij udostępniać zdjęcia. Możesz w dowolnej chwili zmienić swoją nazwę użytkownika.”. Jednak nie bierz tej sugestii nazbyt poważnie i lepiej poświęć czas na wymyślenie i dostosowanie Twojej nazwy użytkownika. Tak, żebyś później nie musiał niepotrzebnie tracić czasu na jej zmienianie. A poza tym, jeśli podchodzisz do prowadzenia konta na Instagramie na poważnie, Twoja nazwa będzie Ci służyła, jako wizytówka. Potencjalni odbiorcy, którzy mogą się stać Twoimi obserwatorami i tworzyć Twoją społeczność na Instagramie, będą Cię wyszukiwać po tej nazwie i przekazywać ją innym. Dlatego lepiej, jeśli raz utworzona, będzie Ci towarzyszyć przez całą podróż na Instagramie.

dodaj zdjęcie profilowe na instagramie

Dodawanie zdjęcia profilowego

Następnie Instagram poprosi Cię o dodanie zdjęcia profilowego. Masz dwie opcje do wyboru. Pierwsza jest intuicyjna:od razu wchodzisz w galerię, wybierasz zdjęcie lub robisz nowe i dodajesz, jako profilowe. Druga możliwość to pominięcie tego kroku. Będziesz mógł bez przeszkód do niego wrócić w każdej chwili. Jednak, jeśli posiadasz logo firmy, które widnieje na Twoje stronie internetowej, wizytówkach i papeterii – dodaj je od razu. Jeśli natomiast zakładasz profil osobisty, najlepiej dodać zdjęcie twarzy, które jest dobrej jakości i chociaż w pewnym stopniu oddaje charakter tego, jaki Instagram chcesz stworzyć i prowadzić.

łączenie instagrama z facebookiem

Łączenie kont na Instagramie i Facebooku – instagram krok po kroku

Na tym etapie, jeśli nie zarejestrowałeś się za pomocą Facebooka, Instagram znów daje Ci możliwość połączenia Twoich kont na tych dwóch portalach społecznościowych. Ta opcja jest bardzo przydatna, jeśli na obu profilach chcesz publikować te same treści. W takim przypadku, przy każdorazowym dodaniu zdjęcia na Instagram będziesz miał sposobność, żeby jednym kliknięciem opublikować wpis również na Facebooku. Natomiast w sytuacji, kiedy nie chcesz korzystać z takiego rozwiązania, a Facebook i Instagram będziesz prowadził w nieco inny sposób – pomiń ten krok. Wiesz jak założyć Instagram, więc możesz stworzyć kolejne konto i wtedy zdecydować się na połączenie go z Facebookiem. Kolejnym etapem będzie wyszukanie kontaktów z Twojego telefonu, które posiadają konta na Instagramie. Jest do opcja dobrowolna, więc możesz ją pominąć i wrócić do niej w każdej chwili, jeśli zauważysz taką potrzebę.

instagram like

Prawdziwe like na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: FLASH

Zapisanie danych do logowania

Ostatnim elementem rejestracji jest wybór opcji, czy Instagram ma zapisać nasze dane logowania, czy nie. Ten, jak większość wcześniej opisanych elementów procesu zakładania konta na Instagramie, pozostawia Ci dwie możliwości. Jeśli nie masz głowy do haseł albo chcesz uniknąć każdorazowego wpisywania danych przy włączaniu aplikacji – zaakceptuj tę opcję. Przy ponownych próbach logowania na konkretnym urządzeniu nie będziesz musiał poświęcić ani minuty na podanie danych. To bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawi, że korzystanie z Instagrama stanie się niezwykle intuicyjne i prostsze, niż mógłbyś się spodziewać.

co po założeniu konta na ig

Instagram krok po kroku – co po założeniu konta?

Opisany powyżej proces dotyczył rejestracji – wprowadzenia danych logowania do aplikacji Instagram. A ponad to, zaanonsowania algorytmowi Instagrama, że wchodzimy w szeregi jego użytkowników. Jednak co dalej? Jak założyć konto na Instagramie, żeby nie stracić zbyt wiele czasu na wprowadzanie zmian i udoskonaleń metodą prób i błędów? Mamy dla Ciebie gotową instrukcję, jak założyć Instagram, wraz z praktycznymi wskazówkami, dzięki którym przejdziesz przez ten proces w mgnieniu. Co więcej, mamy nadzieję, że z naszą pomocą będziesz wspominać tworzenie konta na tym popularnym serwisie jako przyjemne doświadczenie. A może nawet będziesz opowiadał innym, jak założyć konto na Instagramie?

O czym warto pamiętać?

Jeśli podczas rejestracji nie dodałeś zdjęcia profilowego, właśnie to powinien być pierwszy krok po założeniu konta. Jest to niezwykle ważny element, którego nie można pominąć. Czy to w przypadku kont firmowych, czy osobistych – zdjęcie profilowe jest Twoją wizytówką w wirtualnym świecie. Bez niego Twoja marka, produkt, blog nie będą traktowane poważnie przez innych użytkowników. Co więcej, możesz mieć pewność, że bez zdjęcia profilowego nie uda Ci się zachęcić innych do pozostania z Tobą na dłużej, czyli stania się Twoimi obserwatorami. Najważniejsze w przypadku zdjęcia profilowego jest to, żeby niosło ono czytelny przekaz. Nie może być zbyt enigmatyczne, ponieważ jego celem jest przedstawienie charakteru Twojej działalności na Instagramie od pierwszego wejrzenia. Poświęć chwilę czasu na dobranie odpowiedniego zdjęcia. Jednak jeśli po jakimś czasie zmienisz zdanie i będziesz chciał zmienić „wizytówkę” Twojego profilu – nie martw się. Instagram daje Ci możliwość nieograniczonej liczby zmian zdjęcia profilowego.

biogram instagram

Biogram na Instagramie – co to takiego i jak go utworzyć? – Instagram krok po kroku

Korzystając z Instagrama, obserwując innych użytkowników, często można spotkać się z określeniem: „Więcej informacji w moim BIO” albo „Link do strony znajdziecie w BIO”. Dla wielu osób, nawet tych, które mają do czynienia z Instagramem na co dzień, określenie to jest tajemnicze. Często nie bardzo wiedzą, gdzie szukać wspomnianych informacji. Ponadto, w poradnikach pt. “Instagram pierwsze kroki” nikt o tym nie wspomina. Jednak to nic skomplikowanego i postaramy się wytłumaczyć wszystko, co dotyczy tego tematu w przystępny sposób.

Biogram to miejsce, zawierające informacje na Twój temat lub związane z marką, którą promujesz na Instagramie. Wyświetlą się one na Twoim profilu, pod zdjęciem profilowym i liczbą obserwujących i obserwowanych. Możliwości stworzenia biogramu jest dużo. Jednak wszystko zależy od tego, jaki cel chcesz osiągnąć, prowadząc konto na Instagramie. Jeśli chcesz posiąść tylko podstawową wiedzę, jak założyć Instagrama i dodawać zdjęcia dla rozrywki, możesz pominąć ten etap. Natomiast zgodnie z naszą instrukcją “Instagram pierwsze kroki” utworzysz naprawdę profesjonalny profil. Pamiętaj, że biogram może zawierać tekst, emotikony, wezwanie do konkretnego działania poprzez określony #hashtag biznesowy. Ale co najważniejsze (i o czym była mowa w tych cytowanych wcześniej zdaniach) można w tym miejscu umieścić link do zewnętrznej witryny internetowej. A tym samym przekierować obserwujących na naszego bloga, stronę czy do filmu na YouTube.

co powinien zawierać biogram na instagramie

Co powinien zawierać dobry biogram na Instagramie?

Stworzenie biogramu, który przypadnie do gustu potencjalnym odbiorcom i przyczyni się do tego, że zechcą oni zostać z Tobą na dłużej. Dzięki temu zdobędziesz obserwacje na Instagramie. Dobry biogram zależy od kilku czynników:

  1. Informacje w nim zawarte nie mogą zawierać więcej niż 150 znaków – nie martw się, Instagram nie pozwoli Ci zapisać zmian, jeśli przekroczysz tę ilość.
  2. W celu optymalizacji biogramu i poprawy jego czytelności, warto zwrócić uwagę na poprawne zastosowanie znaków interpunkcyjnych oraz przerw między wyrazami lub całymi zdaniami.
  3. Jeśli chcesz, żeby Twoi obserwujący zwiększali popularność Twojego Instagrama oraz aktywnie uczestniczyli w obserwowaniu Twojego konta – utwórz wezwanie do akcji. Może to być zaproszenie do odwiedzenia strony albo skorzystania ze specjalnie utworzonego przez Ciebie hashtagu.
  4. Ponadto, ciekawym elementem, który warto wykorzystać podczas tworzenia biogramu, są emotikony. Czasami, niczym rafaello, potrafią one wyrazić więcej niż tysiąc słów. Dlatego warto przejrzeć dostępną listę i wybrać coś spójnego z Twoim profilem.

jak korzystać z instagrama

Instagram pierwsze kroki po założeniu konta

Dowiedziałeś się już jak założyć Instagram, jak się zarejestrować oraz co zrobić bezpośrednio po rozpoczęciu korzystania z aplikacji, ale zastanawiasz się pewnie, jaki jest kolejny krok. Otóż w tym momencie możesz zacząć dodawać zdjęcia. A co za tym idzie – wchodzić w interakcje z pierwszymi osobami, którym spodoba się Twój Instagram. Tworzenie Twojego contentu (treści – pod postacią zdjęć, w przypadku Instagrama) jest już jednak procesem bardziej złożonym i wymagającym. Na pierwszy rzut oka, kiedy przeglądasz konta innych użytkowników, może się wydawać, że dodawanie zdjęć to nic trudnego. Jednak nic bardziej mylnego. Efekt, który osiągają najwięksi Instagramerzy, a przypominający wrzucanie zdjęć od niechcenia, to niejednokrotnie efekt planowania i długotrwałej pracy. Odpowiadaj na wszystkie komentarze na Instagramie, aby zwiększać zaangażowanie fanów na swoim profilu.

jakie zdjęcia dodawać na instagrama

Jakie zdjęcia dodawać na Instagrama?

Aby mieć dużo like na Instagramie musisz dodawać regularnie zdjęcia wysokiej jakości. Większość z nas, robiąc zdjęcie na wakacjach czy podczas spotkania ze znajomymi, nie zastanawia się szczególnie, co zrobić, żeby spodobało się innym. Prowadząc konto i stawiając na Instagramie pierwsze kroki, warto zwrócić uwagę na sposób, w jaki uwieczniasz chwile. Najważniejsze, oprócz pomysłu na zdjęcie, jest dodawanie zdjęć wysokiej jakości. Są one lepiej odbierane przez potencjalnego obserwującego i mogą sprawić, że zechce on przejrzeć Twoje pozostałe posty. Ponadto, musisz pamiętać o tym, że najlepiej wyświetlanymi zdjęciami na Instagramie są te pionowe lub ewentualnie w formacie kwadratu. Poziome zdjęcia, mimo tego, że często łatwiej ująć na nich więcej elementów – giną w tłumie i docierają do małej liczby odbiorców.

spójność zdjęć na instagramie krok po kroku

Instagram krok po kroku – na początek pamiętaj o spójnej kompozycji zdjęć na profilu

Poza tym, pamiętaj o tym, żeby Twoje zdjęcia były spoiste  – czy to kolorystycznie czy tematycznie. I nie oznacza to wcale, że każde zdjęcie musisz robić np. na białym tle lub w tej samej koszulce. Takie rozwiązanie zbyt szybko znudziłoby Twoich obserwujących, a kolejne dodawane przez Ciebie treści byłyby łatwe do przewidzenia. A co za tym idzie, zamiast zdobywać kolejnych obserwatorów, traciłbyś renomę i popularność. Chodzi tutaj o utrzymanie zdjęć w pewnych podobnych tonach lub z nałożonymi tymi samymi filtrami. W taki sposób, żeby cały profil wydawał się całą historią, opowiadaną za pomocą zdjęć.

Jeśli wiesz już, jakie zdjęcia, cieszą się dużą popularnością na Instagramie, warto dowiedzieć się, jak je dodać na platformę. Ten proces nie jest skomplikowany. Należy jednak pamiętać, o kilku elementach, które składają się na interesujący post. Dodawaj także filmy! Wyświetlenia na Instagramie zdobywa się zdecydowanie łatwiej niż lajki, ponieważ nie wymagają od użytkowników żadnej interakcji. Jest to kolejny dobry sposób promowania konta.

jak dodać zdjęcie na insta krok po kroku

Jak dodawać zdjęcia na instagram ? 

Pierwszą kwestią, o którą musisz zadbać od razu po wybraniu zdjęcia do dodania, jest jego format i kolorystyka. To właśnie w tym momencie (chyba, że używasz zewnętrznych programów do edycji) jest czas na nałożenie filtrów, zmianę kolorów, nasycenia i kontrastu. Kolejnym krokiem jest dodanie opisu, a także lokalizacji, w której zostało wykonane zdjęcie. Nie zapomnij o oznaczeniu osób i firm, których produkty znajdują się na zdjęciu. Ponadto, na tym etapie masz również możliwość wybrania opcji udostępnienia tego samego zdjęcia na Twoim Facebooku. Dotyczy to tylko kont, które zostały przez Ciebie połączone we wcześniejszej fazie tworzenia konta. Jednak opcja ta jest dostępna cały czas i możesz połączyć swoje miejsca na portalach społecznościowych w każdej chwili.

Opis pod zdjęciem, oprócz przemyśleń na dany temat, podpisu miejsca, wskazania plusów i minusów danej restauracji, powinien zawierać tzw. hashtagi. Czym one są i jak je stosować? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

opisy i hasztagi na instagramie krok po kroku

Wprowadzenie opisów i hasztagów pod zdjęciami – instagram krok po kroku

Hashtagi to wyrażenia, poprzedzone znakiem # – to dzięki nim Twoje zdjęcia mogą dotrzeć do dużej liczby użytkowników Instagrama. Pamiętaj, że zdjęcie dodane bez tych specjalnych oznaczeń zniknie w odmętach Instagrama zdecydowanie szybciej, niż je tam dodałeś. Jednak zwróć uwagę na to, że w przypadku opisu zdjęcia masz ich do dyspozycji niewiele – maksimum 30. W związku z tym, wybieraj takie hashtagi, które najlepiej opisują to, co znajduje się na zdjęciu. Dzięki temu jest większa szansa, że osoby zainteresowane daną tematyką, po zobaczeniu Twojego zdjęcia, zdecydują się zagościć u Ciebie na dłużej. Te niepozorne i wyśmiewane przez wielu znaczniki mogą czynić cuda. Zatem wykorzystaj ich potencjał i nie ograniczaj się, bo masz do wykorzystania ich aż kilkadziesiąt.

profil firmowy na instagramie krok po kroku

Jak założyć konto na Instagramie dla firmy

Proces tworzenia konta, który wcześniej opisaliśmy, dotyczył konta osobistego. Jeśli jednak Twoje konto na Instagramie ma służyć do celów biznesowych, warto zmienić jego typ. Instagram oferuje tworzenie kont osobistych (prywatnych i publicznych) oraz firmowych. Proces zmiany nie jest bardzo skomplikowany, jednak stworzyliśmy dla Ciebie instrukcję, dzięki której zrobisz to bez żadnych potknięć.

Po wejściu na swój profil, rozwiń menu, klikając ikonę w prawym górnym rogu aplikacji. Z listy, która się rozwinie wybierz opcję „przełączanie na konto firmowe”. Po wybraniu jej, Instagram wygeneruje dla Ciebie okno powitalne: „Narzędzia biznesowe na Instagramie – zapraszamy!”. Wyświetlą Ci się następujące informacje: „uzyskaj statystyki”, „utwórz promocje” oraz dotycząca dodania przycisków kontaktowych. Następnym krokiem jest wybranie kategorii oraz podkategorii, które najbardziej określają Twoje działania na Instagramie.

Jak założyć konto na instagramie

Korzyści z posiadania konta firmowego na Instagramie

Po wykonaniu tych zadań, Twoje konto będzie funkcjonowało na Instagramie, jako firmowe. Przeszedłeś przez Instagram krok po kroku i pewnie nasuwa Ci się pytanie, jakie korzyści płyną z tej zmiany? I dlaczego warto mieć popularne konto na Instagramie?

Konto firmowe daje o wiele więcej możliwości, niż konto osobiste – czy to prywatne czy publiczne. To, co dla każdej osoby, chcącej śledzić swoje postępy (nowi obserwujący, wyświetlenia zdjęć, polubienia zdjęć) to zdecydowanie statystyki. Jest to narzędzie dostępne tylko po przełączeniu Instagrama na konto firmowe. Nawet, jeśli zaczynasz od zera i nie od razu będziesz miał tysiące obserwujących, warto korzystać ze statystyk. Pozwalają one śledzić Twoje poczynania na Instagramie i reakcje ludzi na udostępniane przez Ciebie treści.

Jak założyć konto na instagramie firmowe

Instagram krok po kroku do sukcesu !

Jednak jeśli cierpliwe oczekiwanie na rezultaty nie leży w Twojej naturze, a instrukcja “Instagram pierwsze kroki” to dla Ciebie zaledwie dobry początek. I chciałbyś zdobyć obserwujących i polubienia w szybkim tempie. A później już tylko dokładać wszelkich starań, żeby Twoje zdjęcia i oferta były jak najwyższej jakości. Nic nie stoi na przeszkodzie. Z pomocą przychodzi Ci strona instalajki.pl – to może być Twój partner w biznesie, który pomoże rozwinąć Twoją karierę. Co musisz zrobić aby zacząć swoją przygodę z popularnością na instagramie ?

  1. Wejść na stronę www.instalajki.pl i wybrać platformę, która Cię interesuje. W tym wypadku jest to oczywiście Instagram, ale jest możliwość zdobycia nowych lajków np. na Facebooku.
  2. Wybrać ilość obserwatorów, komentarzy, polubieni zdjęć czy nawet wyświetleń Instastories.
  3. Wkleić link do Twojego profilu na Instagramie i … gotowe!
  4. Ostatnim elementem jest opłacenie transakcji i w ciągu kilku minut możesz się cieszyć rosnącą i niesłabnącą popularnością.

Jak założyć konto na instagramie od podstaw

Instagram krok po kroku – podsumowanie 

Po przeczytaniu naszego artykułu wiesz już: jak założyć konto na Instagramie, jakie są najważniejsze jego elementy i jak prowadzić Instagram krok po kroku. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki i praktyczne porady, jak również szczegółowa instrukcja rejestracji na Instagramie pomogą Ci zacząć korzystanie z tej aplikacji.

Dodawaj zdjęcia, filmy i relacje na Instagramie, aby zdobyć wyświetlenia Instagram stroies i szybko wypromować swój profil.

Ponadto, po skorzystaniu ze wsparcia instalajki.pl dostaniesz duży zastrzyk obserwujących lub polubieni zdjęć, co pomoże Ci wystartować z kopyta. I tak już galopować z impetem w dalszej drodze na Instagramie.

Jeśli myślałeś wcześniej o rozpoczęciu przygody na Instagramie. Albo to dopiero nasz artykuł zainteresował Cię tym popularnym portalem społecznościowym, w którym przybliżyliśmy Instagram krok po kroku. Przyszedł najwyższy czas na to, żeby przejść od słów i myśli do czynów. Zachęcamy Cię do skorzystania z dawki wiedzy, którą Ci przekazaliśmy i rozpoczęcia swojej przygody wśród innych użytkowników Instagrama. Jeśli dalej interesuje Cię tematyka mediów społecznościowych, koniecznie zobacz artykuł jak być w dla Ciebie na TikToku od naszego partnera.

4.7/5 - (44 votes)