pomoc

PROBLEMY TECHNICZNE

Jeśli z Twoim zamówieniem jest jakiś problem skorzystaj z pomocy naszych specjalistów. Jesteśmy gotowi żeby Ci pomóc.

oferty

OFERTA INDYWIDUALNA

Zainteresowała Cię nasza oferta ale masz dodatkowe pytania lub uwagi? Nasz opiekun klienta jest gotowy Ci pomóc

FAQ – Czyli najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj o co najczęściej pytają nas klienci by uzyskać odpowiedź jeszcze szybciej. Jeżeli Twojego pytania nie ma na tej liście skontaktuj się z nami.

Czy jesteście firmą?

Tak, jesteśmy w pełni zarejestrowaną i legalną firmą Właścicielem i administratorem Serwisu jest firma “Aggressive Marketing Limited” z siedzibą w Londynie przy ul. 85 Great Portland Street o numerze rejestracyjnym 13010433.

Jakie są metody płatności?

Dostępne metody płatności to: Szybki przelew z każdego banku w Polsce, Przelew klasyczny na poczcie poprzez Cashbill, Płatności BLIK, Płatność kartą kredytową.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, faktury są automatycznie generowane i dołączane do potwierdzeń zamówień na e-mail. Po opłaceniu zamówienia można pobrać fakturę poprzez przejście do “Moje konto” -> “Moje zamówienia“.

Co to jest błyskawiczna realizacja?

Przyśpieszona realizacja to gwarancja wykonania zlecenia przed zamówieniami standardowymi. W zależności od obciążenia serwera zamówienia czekają w kolejce na wykonanie. Z przyśpieszoną realizacją zamówienia wykonywane są od kilku godzin, często nawet w 10 minut.

Ile trwa standardowa realizacja?

Standardowa realizacja zlecenia może trwać nawet do 72 godzin w zależności od obciążenia serwera, ilości zamówień czy wykupionego pakietu. Stanowczo zalecamy wykupienie błyskawicznej realizacji jeżeli zależy Państwu na czasie.

Czym się różnią sztuczne konta od prawdziwych kont?

Prawdziwe konta to dodatkowa opcja konfiguracji zamówienia, która zwiększa proc. (40%-70%) realnych i aktywnych kont używanych do realizacji zamówienia. Dodatkowo wybór prawdziwych kont zapewnia 30-dniową gwarancją trwałości od operatora. Sztuczne konta to w większości nieaktywne konta z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów. Zalecamy wybór prawdziwych kont dla jak najlepszych rezultatów.

Co to jest gwarancja premium+?

Dodatkowa opcja gwarancji to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego niż 50% zakupionego pakietu z przyczyn innych takich jak zmiana algorytmów itp. Wszystkie zamówienia z wykupioną gwarancją są objęte 60 dniową ochroną przed spadkiem.

Czy to bezpieczne?

Tak, wszystko odbywa się z udziałem prawdziwych użytkowników więc nie naruszamy żadnych zasad serwisów z, którymi współpracujemy. Możesz zakupić dowolną usługę bez obawy o utratę konta czy zablokowanie.

Czy usługi są z Polski?

Niestety nie, obecnie ani my ani nasza konkurencja nie oferujemy polskich usług. Obecnie mocno nad tym pracujemy i będziemy informować kiedy taka możliwość będzie dostępna.