Jak zdobyć obserwatorów na Instagramie – 10 sprawdzonych metod

Ile razy zadawałeś sobie pytanie jak zdobyć obserwatorów na Instagramie, lecz nigdy nie mogłeś znaleźć żadnego sensownego rozwiązania na rozwiązanie tego problemu? Specjalnie dla naszych czytelników na podstawie zgromadzonej wiedzy i doświadczeniu postanowiliśmy przygotować poradnik/zbiór informacji na temat obserwujących. W tym wpisie poznasz 10 sprawdzonych metod o tym jak zdobyć obserwatorów na Instagramie, zobaczysz jakie sposoby stosują popularni Instagramerzy, by zdobywać jeszcze większe zasięgi, a także dowiesz się co robić, by w krótkim czasie wybić się na Instagramie. Zainteresowany? Zapraszamy do lektury.

obserwacje na instagramie

Prawdziwe obserwacje na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: FLASH

Co to są obserwujący na Instagramie

By zrozumieć jak zdobywać setki a nawet tysiące obserwujących na Instagramie powinieneś zrozumieć co to tak naprawdę jest. Obserwujący na Instagramie to liczba aktywnie podążających osób za Twoją aktywnością na Instagramie. Widzą oni nowo dodawane przez Ciebie zdjęcia, aktywność w postaci dawanych lajków, komentarzy a nawet obserwowanych na bieżąco osób. Wiele osób ceniących swoją prywatność nie chce dzielić się tymi informacjami z przypadkowymi osobami i ustawiają oni swoje profile na tak zwany „prywatny”. Pamiętaj, że obserwujący na Instagramie to nie tylko puste numerki są to prawdziwi ludzie których nie może opisać żaden algorytm. Przez to zdanie chcemy przekazać, że mimo tego iż masz wielu obserwujących nie zawsze liczba lajków czy komentarzy pod Twoimi zdjęciamibędzie wysoka. Obserwujący mają różne gusta i niektórych zainteresuje coś innego, inni zwyczajnie są mniej aktywni lub mogą przegapić Twoje zdjęcie a jeszcze inni zwyczajnie obserwują ale nie zostawiają nic po sobie.

Co to są obserwujący na Instagramie

Więcej obserwujących to większe zasięgi

Niezależnie od tego ilu masz obserwujących na Instagramie zawsze ich większa ilość jest dla Ciebie lepsza w rozwijaniu profilu. Dlaczego? Obecnie algorytmy na Insta są napisane tak by promować treści wśród obserwowanych. Przykład – gdy polubisz zdjęcie lub zaobserwujesz dowolną osobę, użytkownicy o podobnych: „zainteresowaniach, polubionych zdjęciach, obserwowanych profilach” będą miały większą szansę na zobaczenie tej treści. Jeżeli brzmi to dla Was jeszcze skomplikowanie, to spokojnie w dalszej części wpisu postaramy się rozwinąć tą myśl i odpowiedzieć na pytanie jak zdobyć obserwatorów na Instagramie by każdy miał szansę zostać Instagramowym celebrytą.

obserwujący na instagramie

Jak działa kupowanie obserwujących na Instagramie

Każdy chce je zdobyć lecz nie każdy wie co zależy od tego czy profil stanie się popularny. W naszym poradniku dowiesz się jak zdobyć obserwatorów na Instagramie. Instagram jak praktycznie każdy serwis społecznościowy ma swoje funkcje i zastosowania do, których został stworzony. Każdy z nas lubi oglądać wyidealizowane życie pełne emocji, ciekawe miejsca, potrawy czy drogie lub zarezerwowane dla nielicznych przedmioty. Właśnie te rzeczy cechują Instagram a profile tego typu zyskują setki tysięcy obserwatorów. Oczywiście nikt nie mówi że by zdobyć obserwujących na Instagramie musisz wstawiać zdjęcia z drogimi samochodami. Z odrobiną promocji znajdziesz polskich obserwatorów na Instagramie znacznie szybciej niż płacąc za drogie kampanie reklamowe bez gwarantowanego powodzenia. Zapraszamy do kupna obserwujących na Instagramie by zobaczyć ile można osiągnąć z profesjonalną pomocą. Możesz skorzystać również z darmowych metod i zdobyć followersów używając popularnych hasthagów. Cena obserwujących na Instagramie jest jednak niewielka w porównaniu z efektami. Zachęcamy do przetestowania naszych usług i zalecamy spróbowanie zakupu od 100 lub 500 obserwatorów na próbę.

kupowanie obserwujących

Skuteczne metody zdobywania obserwatorów na Instagramie

Przechodzimy do sedna i odpowiadamy jak zdobyć obserwatorów na Instagramie. Poniżej zobaczycie skrót wybranych przez nas metod by zwiększyć liczbę obserwujących nas osób a w kolejnych sekcjach będziecie mogli przeczytać o każdej z niej i dowiedzieć się czegoś więcej. Przedstawione przez nas informacje powinny zaciekawić zarówno doświadczonych użytkowników jak i tych nowych zaczynających promowanie Instagrama. Możemy zdradzić, że dzięki tym sposobom wybiła się między innymi Deynn , Jemerced a także Maffashion.

Najlepsze 10 metod jak zdobyć obserwatorów na Instagramie

Najlepsze 10 metod jak zdobyć obserwatorów na Instagramie

 1. Wrzucaj zdjęcia systematycznie i regularnie
 2. Dodawaj jedynie zdjęcia wysokiej jakości
 3. Znajdź najlepsze godziny do publikacji na Instagramie
 4. Naucz się dobierać filtry do zdjęć
 5. Zainteresuj obserwujących opisem dołączonym do zdjęcia
 6. Eksperymentuj z hashtagami
 7. Używaj lokalizacji by przyciągnąć followersów
 8. Znajdź pomysł na swój profil
 9. Zachęć użytkowników do obserwowania Ciebie
 10. Bądź aktywny i obserwuj innych

Metoda 1 – Jak dodać zdjęcia na Instagram

By zdobyć więcej obserwatorów na Instagramie musisz dodawać zdjęcia regularnie i systematycznie. Dlaczego? Systematyczne publikowanie zdjęć na Instagramie pozwoli Ci przyzwyczaić zarówno użytkowników jak i algorytm do stałych godzin zdefiniowanych dla Ciebie. Dzięki temu, że użytkownicy będą wiedzieli kiedy dodajesz zdjęcia będą mogli zobaczyć je o określonych godzinach w których przeglądają Instagram. Dla algorytmów sprawa wygląda trochę inaczej. Gdy przypiszą Cię one do zdefiniowanych godzin publikacji, Twoje zdjęcia lub filmy będą osiągały większe zasięgi niż dotychczas.

algorytm na instagramie

Algorytm na Instagramie

Aplikacja nagradza aktywnych użytkowników i docenia systematyczność ponieważ jest to dla niej znak, że użytkownikowi naprawdę zależy na zdobyciu większej popularności i będzie on dodawał treści wartościowe dla swoich odbiorców. Eksperymentuj zarówno z ilością dodawanych zdjęć jak i z godzinami w których dodajesz. Sprawdzaj ilość dodawanych zdjęć z dniami tygodnia lub godzinami i zapisuj dane np na kartce lub w notatniku na telefonie. Dzięki takiej statystyce będziesz miał większe rozeznanie tego kiedy followersi korzystają z aplikacji i jakich treści oczekują.

Jak dodać zdjęcia na Instagram

Metoda 2 – Jak robić zdjęcia na Instagram

Na Instagramie nie wystarczy tylko wrzucać zdjęć. Wierzymy, że każdy kto szuka sposobu jak zdobyć obserwatorów na Instagramie powinien zacząć od lepszej jakości swoich zdjęć. By robić poprawne zdjęcia wielu użytkowników wykorzystuje drogie aparaty typu lustrzanka lub bezlusterkowiec. Prawda jest taka, że w 2019 jakość zdjęć robionych smartfonami nie odbiega znacząco od tej uzyskiwanej aparatami za dziesiątki tysięcy złotych po kompresji na Instagramie. Co to jest kompresja? Instagram chcąc oszczędzać miejsce na swoich serwerach delikatnie „niszczy” jakość waszych zdjęć po opublikowaniu ich w serwisie. Dzieje się tak ponieważ często zdjęcia robione aparatami za dziesiątki tysięcy złotych zajmują nawet 10 razy więcej miejsca na dysku niż takie robione smartfonem! Pojemność na dysku kosztuje prawdziwe pieniądze więc jest to zrozumiałe działanie korporacji. Jeżeli jesteś jeszcze małym Instagramerem, nie inwestuj od razu w drogi sprzęt.

jak robić zdjęcia telefonem

Rób jak najwięcej zdjęć telefonem

Rób jak najwięcej zdjęć swoim telefonem by wypracować systematyczność i zobaczyć czy fotografia to hobby dla Ciebie. Staraj się fotografować jeden obiekt nawet kilkukrotnie by wybrać w post produkcji najlepszy kadr. Pamiętaj by zadbać o odpowiednie oświetlenie, kontrast i kolorystykę zdjęcia a niedoskonałości przykryj odrobiną filtrów. Jedyna zasada: „wrzucaj tylko najlepsze”.

jak robić zdjęcia na instagram

Metoda 3 – Kiedy wrzucać zdjęcia na Instagram

Najlepsze godziny do publikacji na Instagramie. Dni kiedy dodawać zdjęcia na Instagram czy może minuty w których lajki zostawiane są najczęsciej? Prawda jest taka że godziny i dni publikacji mają znaczenie ale dla każdego mogą być różne! Klienci często przy projektowaniu swoich kampanii pytają nas kiedy dodawać. Możemy zdradzić Wam najpopularniejsze godziny w, których publikują inni twórcy lecz daje to pewne sprzeczności. Po pierwsze duża liczba postów w tym samym czasie to większa konkurencja i mniejsza szansa na interakcję fanów przy naszej treści. Dlaczego? Na to pytanie możesz odpowiedzieć sobie sam, jak często komentujesz lajkujesz czy oglądasz każde zdjęcie z rzędu. Zdecydowanie częściej użytkownicy zostawiają komentarze czy lajki w odstępach czasowych dzieląc feed na kilka razy. Z drugiej strony godziny takie jak 4 lub 5 nad ranem nie zgromadzą wielu użytkowników przy aplikacji a zdjęcie przepadnie pod natłokiem innych postów dodanych o 8-10.

kiedy dodawać na instagram

Proponowany czas publikacji na Instagramie

Wg nas godzina 7:30 to odpowiedni czas, by dotrzeć np. do pracowników biurowych. Często są oni w metrze, pociągu, autobusie, bo jadą do pracy na godzinę 8:00. Patrzą oni w telefon i przeglądają media być może jest to dobry czas dla Ciebie, by uderzyć do tej grupy odbiorczej? Sprawdź też własne godziny i obmyśl strategię, którą powiększysz grono swoich obserwujących. Jeżeli uda Ci się do tego dojść koniecznie podziel się z nami w komentarzach.

kiedy wrzucać zdjęcia na instagram

Metoda 4 – Jakie są najlepsze filtry na Instagramie

Użytkownicy chcąc ukryć pewne niedoskonałości stosują filtry na Instagramie. Pomagają one w „ulepszeniu” zdjęcia nadaniu mu głębi, nowego wyglądu czy kompletnie zmiany jego zamysłu np w przypadku filtrów czarno białych. W sklepach takich jak App Store czy Google Play każdego dnia mnoży się ilość aplikacji pomagającym twórcom w edycji zdjęć. Nie wszystkie z nich są przydatne, niektóre mogą nawet zawierać wirusy jednak jedno jest pewne. Aplikacje do edycji zdjęć na telefon, które Wam polecimy są wolne od tego problemu. Jeżeli jednak nie chcecie używać filtrów na Instagramie firm trzecich sama aplikacja oferuje ich sporą ilość. Dawne filtry Instagrama, były brzydkie i kompletnie odbiegały od dzisiejszych standardów. Po tej fali krytyki firma zdecydowała się coś z tym zrobić i wprowadziła kompletnie nowe ładniejsze filtry. Użytkownicy często chcąc zachować jednolity styl lub kolorystykę profilu decydują się na używanie tego samego filtra lub tylko kilku konkretnych.

instagram filtry

Najpopularniejsze filtry na Instagramie

Jakie są najpopularniejsze filtry Instagrama w 2019 roku? Ponad 43% użytkowników nie używa filtra , 10% stosuje Earlybird , około 8% maskuje zdjęcia X-Pro 2 , 5% z nich dodaje zdjęcia przez Valencia , 4% użytkowników stosuje Rise Reszta z nich kolejno procentowo to Hefe 4%, Amaro 3% , Hudson 3% , Brannan 3%, Nashville 3%. Daje nam to ciekawe dane i pokazuje jakie zdjęcia podobają się użytkownikom i twórcom najbardziej. Z naszych rekomendacji do edycji zdjęć na telefonie możemy polecić śmiało aplikację: VSCOCAM , Snapseed oraz Adobe Lightrom CC dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

filtry na instagramie

Metoda 5 – Jaki opis na Instagramie do zdjęć i bio

Użytkownicy zwłaszcza ci początkujący niewiedzący jak zdobyć obserwatorów na Instagramie często pomijają opisy czy bio a jest to ogromny błąd! W opisach możesz dodać takie informacje jak hasztagi , oznaczyć innych użytkowników, zaznaczyć coś przez emoji, a także skopiować sformatowany tekst np z notatnika i pogrubić, podkreślić itd. Specjalne triki w opisach na Instagramie są dostępne na iOS i możemy zrobić dedykowany wpis jak ich używać. Opis i bio to również informacja dla algorytmu o klasyfikacji naszego profilu oraz zdjęć. Warto również dodawać relacje na Instagram Stories, aby pozyskiwać potencjalnych użytkowników z różnych miejsc.

promowanie instagrama

Polecanie zdjęć przez algorytm

O ile oznaczanie hasztagami często stosuje się by pozwolić użytkownikom znaleźć nasze fotki przy danych tagach tak słowa kluczowe czy całe zdania są analizowane przez algorytm do polecania zdjęć użytkownikom. Instagram jak i Facebook ma algorytm rozpoznający co znajduje się na zdjęciu a skanując opisy dostarcza sobie znacznie więcej informacji o danym zdjęciu. Pomaga to aplikacji dopasować zdjęcia do konkretnych osób i polecać im profile oraz zdjęcia na podstawie tych danych. Rezygnując z dodania hasztagów lub opisów pozbawiasz się tej możliwości, a skoro nie masz jeszcze kilkuset tysięcy obserwujących nie jest to dobra droga.

opis na instagramie

Metoda 6 – Popularne hasztagi na Instagramie

Najpopularniejsze hashtagi na instagramie to dobry sposób by pokazać swoje zdjęcia lub filmy większej ilości osób, lecz dodawane tam posty szybko sprawią, że Twoje zdjęcie będzie widoczne jedynie przez krótki okres czasu. Jeżeli zdjęcie jest dobrej jakości i uzyskuje dużo polubień – wyświetlenia na Instagramie – komentarzy wtedy jest duża szansa że dostanie się do polecanych. Jest to najlepsza możliwa strategia na zdobywanie organicznych lajków czy obserwacji o której więcej pisaliśmy ( Jak zdobyć lajki na Instagramie 20 sposobów )
Zyskaj prawdziwych fanów mieszając strategię z hashtagami i dokup lajki do najlepszych zdjęć w celu maskymalizacji efektów. Na Instalajki.pl masz pewność, że obserwacje na instagramie które kupujesz pochodzą od prawdziwych użytkowników a cena instagram followers nie jest sztucznie zawyżona. Przekonaj się sam jak Instagram obserwatorzy pomagają w budowaniu dobrego piaru i budowaniu zasięgów lub skontaktuj się z nami.

hasztagi na instagramie
Autor: Radio ESKA

Lista najpopularniejszych hasztagów na Instagramie

Rok: 2017

 1. #love – 937 761 276 postów.
 2. #instagood – 496 535 471 postów.
 3. #photooftheday – 360 890 183 postów.
 4. #tbt – 349 364 293 postów.
 5. #cute – 341 044 360 postów.
 6. #me – 332 861 840 postów.
 7. #beautiful – 328 145 729 postów.
 8. #happy – 323 604 862 postów.
 9. #followme –  322 398 516 postów.
 10. #follow – 315 888 861 postów.

Rok: 2018

 1. #picoftheday (384 989 829 postów)
 2. #follow (374 853 266 postów)
 3. #me (350 002 994 postów)
 4. #art (349 934 197 postów)
 5. #selfie (339 388 360 postów)
 6. #instadaily (326 208 277 postów)
 7. #summer (325 533 908 postów)
 8. #repost (313 540 114 postów)
 9. #friends (309 759 791 postów)
 10. #nature (307 392 686 postów)

Metoda 7 – Co daje lokalizacja na Instagramie

Zarówno jak opisy użytkownicy niewiedzący jak zdobyć obserwatorów na Instagramie pomijają funkcję lokalizacji na rzecz dobrych zdjęć czy hasztagów. Co to jest lokalizacja na Instagramie? Jest to informacja na temat tego gdzie zostało zrobione zdjęcie i może być dowolnie zmieniona lub edytowana po dodaniu zdjęcia. Niszowe lokalizacje to większa szansa, że nasze zdjęcie będzie wyświetlało się wyżej i więcej osób będzie miało szansę je zobaczyć. Są jednak minusy czyli niska ilość wyszukiwań takiej lokalizacji.

Popularna lokalizacja czy niszowa

Popularne lokalizacje na Instagramie takie jak Kraków, Warszawa czy jakiś sławny bar w dużym mieście to oczywiście dużo oglądających i duża konkurencja. Większa ilość zdjęć może sprawić, że Twoje fotki nie wyświetlą się wysoko jeżeli nie będą wystarczająco dobre. Tak jak powtarzamy w każdym podpunkcie, eksperymentuj z dodawaniem lokalizacji. Na pewno nie pozbawiaj się jednak szansy na dodatkowych obserwujących poprzez pomijanie lokalizacji. Używając lokalizacji na Instagramie możesz wpasować się w tredny, lokalne eventy czy wyrazić opinię w restauracji, miejscu czy pokazać się w innym miejscu.

lokalizacja na Instagramie

Metoda 8 – Pomysł na Instagram dla każdego

Podstawowy i najtrudniejszy problem wszystkich użytkowników to pomysł na Instagram. Monotonne profile o zerowej tematyce czyli zdjęcia selfie i fotki jedzenia każdego dnia w 2019 roku nie mają już szans. By wybić się na Instagramie musisz być ciekawy i znaleźć pomysł dla siebie. Tematyka którą będziesz prowadził może być dowolna, zajmij się swoją pasją, pokaż użytkownikom interesujące miejsca, wstawiaj zdjęcia i filmy treningowe lub motywacyjne a nawet zajmij się coachingiem. Każdy z tych pomysłów możesz dowolnie rozwinąć i dodać do nich coś od siebie. Pamiętaj, że mimo tego gdy dodajesz zdjęcia treningów nie stanie się nic złego gdy od czasu do czasu pokażesz siebie, swoich przyjaciół czy swoje życie. Znajdź swoją niszę i targetuj się pod konkretną grupę odbiorczą. Dzięki takim zabiegom zgromadzisz społeczność skupiającą się na jednym temacie i utrzymasz fanów na profilu.

Pomysł na Instagram

Metoda 9 – Jak zmusić obserwujących na Instagramie do kliknięcia follow

Zakładając, że przyciągnęliśmy już potencjalnego obserwatora do naszego profilu wcale nie gwarantuje to dostaniemy jego obserwacje na Instagramie. Wiele osób blokuje swoje profile i ustawia je na prywatne pod pozorem tajemnicy jest to jedynie dobre w przypadku gdy nie zależy nam na dużej liczbie instagram followers a obserwatorzy to nasi znajomi. Prywatny profil to przede wszystkim skreślenie możliwości promocji przez hasthagi, osadzanie zdjęć czy zablokowanie jakiejkolwiek interakcji z zewnątrz. Mój profil odwiedza dużo osób jednak nie wiem jak zdobyć obserwatorów na Instagramie, co robić? Przygotowaliśmy specjalnie narzędzia które pomogą Ci na początku wypromować swój profil i zdobyć obserwacje na instagramie znacznie szybciej niż trwałoby to normalnie.

obserwowanie na instagramie

Użytkownicy obserwują duże profile dużo chętniej

Zastanów się czy chętniej zaobserwujesz kogoś kto ma 100 followersów czy 100000. Co dziwne Instagram obserwatorzy częściej obserwują popularne profile być może jest to spowodowane dlatego, że czują zaufanie do blogera lub po prostu lubią to co robi. Instagram to przede wszystkim liczby i algorytmy, o tym kto zostanie wypromowany decyduje algorytm. Przez nasz 5 letni okres działania obserwowaliśmy zmiany w jego algorytmach i uczyliśmy się analizując go by przedstawić specjalne narzędzia do promocji.

Obserwowanie innych na Instagramie

Metoda 10 – Obserwowanie innych na Instagramie

Szukasz obserwujących na Instagramie a sam nie obserwujesz innych albo nawet nie udzielasz się na profilach innych osób? Duży błąd! Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zdobyć obserwatorów na Instagramie sam najpierw musisz stać się obserwatorem. Pokaż się użytkownikom wchodź w interakcje z fanami jak i innymi użytkownikami a znacznie łatwiej odnajdziesz nowych obserwatorów. Komentując zdjęcia innych jest duża szansa, że jeżeli napiszesz coś ciekawego fani danej osoby przejdą również do Ciebie. Wykorzystaj ten fakt i pisz konstruktywne komentarze lub zwyczajnie zabawiaj publikę. Obserwując popularnych użytkowników przez pewien czas jesteś na pierwszym miejscu w zakładce obserwowani. Fani często szukając interakcji sprawdzają nowo zaobserwowane profile i wchodzą na nie by skomentować zdjęcie lub zostawić lajka. Gdy jesteś aktywny możesz „złapać” taką osobę i zacząć komentować oraz lajkować jej zdjęcia. W większości przypadków taka wymiana kończy się zostawioną obserwacją. Zdobywanie nowych obserwujących na Instagramie jest proste i trudne zależy jak na to patrzysz.

instagram like

Prawdziwe like na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: FLASH

płatne sposoby jak zdobyć obserwujących na Instagramie

Płatne sposoby jak zdobyć obserwatorów na Instagramie

 • Reklama na Instagramie
 • Konkursy i losowania
 • Kupowanie obserwujących
 • Płatne programy do nabijania obserwatorów
 • Reklama profilu na innych platformach
 • Zlecanie obsługi profilu firmom lub menadżerom
 • Płacenie większym użytkownikom za promowanie

kupowanie obserwacji na instagramie

Jak kupić obserwujących na Instagramie

Pokażemy Ci teraz kilka płatnych sposobów jak zdobyć obserwatorów na Instagramie co wcale nie znaczy, że są gorsze! Wręcz przeciwnie płatne sposoby mają to do siebie, że są dużo szybsze i efektywniejsze. Zatem jak kupić obserwujących na Instagramie i czy Instalajki może mi w tym pomóc? Odpowiedź jest prosta, tak! Prowadzimy promowanie Instagrama już od wielu lat a nasze narzędzia w realny sposób wpływają na rozwój Waszych kont. By kupić obserwujących przejedź na samą górę strony i wybierz z menu pozycję „obserwacje na insta” lub „obserwujący na Instagramie” (w zależności kiedy czytasz ten wpis). Będąc na podanej stronie zapoznaj się z opisem usługi, szybkością działania i dodatkowymi opcjami. Nie będziemy powtarzać tych informacji ponieważ są one indywidualne dla każdej z usług i znajdują się poniżej. Gdy zdecydujesz się na ilość obserwujących jaką chciałbyś uzyskać kliknij przycisk „przejdź dalej”, który pozwoli Ci wybrać „jakość kont” i „dodatkowe opcje”.  Przygotowaliśmy dla Was świetne opcje rozwoju konta dlatego zapoznajcie się z nimi w opisie każdej usługi.

link do profilu na InstagramieJaki link podać, jaka jest moja nazwa i inne częste pytania

Na końcu pozostaje podać PUBLICZNY link do profilu na Instagramie. Jeżeli nie wiesz jaki jest link do Twojego profilu użyj podanego poniżej przykładu:
https://instagram.com/NAZWA , za nazwa podając wyświetlaną nazwę Twojego profilu np kasia11111. Nie dodawaj przed nazwą @ ani .pl czy .com po nazwie ponieważ nie jest to potrzebne. Nie zmieniaj nazwy ani ustawień prywatności na czas realizacji kampanii. Jeżeli chcesz możesz również kupić od razu lajki do swoich zdjęć lub komentarze, gdy wybierzesz te opcje podaj linki do zdjęć które mają otrzymać promocję.

jak kupić obserwujących na Instagramie

Ile kosztują obserwujący na Instagramie

Bardzo chętnie dzielimy się naszą wiedzą pobierając stosunkowo niskie opłaty za obserwujących na Instagramie. Instagram Followers możesz zakupić już od 6,99zł cena ta wydaje się śmiesznie niska zwłaszcza gdy minimalne zarobki w polsce na godzine to ponad 20zł! Ciągle pracujemy nad własną bazą by zapewnić wam prawdziwych followersów z Polski. Łącz różne techniki takie jak najpopularniejsze hasthagi dodawaj regularnie i dbaj o jakość swoich zdjęć. W połączeniu tego z kupowaniem obserwujących na Instagramie masz większą szansę na wybicie się.

ile kosztują obserwujący na Instagramie

4.9/5 - (54 votes)