Czy da się zdobyć lajki na Instagramie za darmo?

Wiele osób chcąc zdobyć lajki na Instagramie za darmo decyduje się wykonywać najróżniejsze czynności. Niektóre z nich wykraczają poza moralność przeciętnego kowalskiego inne są wręcz zakazane i wykorzystują programy czy boty do zdobywania lajków. Niezależnie od tego w której z grup jesteś w tym wpisie poznasz dzisiaj wszystkie mniej konwencjonalne metody by zdobywać lajki na Instagramie za darmo.  Instagram to bardzo dobre narzędzie do publikowania zdjęć lub filmów dla szerokiego grona odbiorców. Czasem niestety ciężko o odpowiedni odzew, brakuje nam tak zwanych lajków pod zdjęciami, żeby stać się znaczącym graczem. Najchętniej chcielibyśmy zdobyć lajki na Instagramie za darmo i w dodatku szybko. Jest kilka metod, które mogą pomóc nam w szybkiej promocji ale istnieją również alternatywne metody, które również Ci pokażę. Wpis jest przeznaczony dla czytelników powyżej 18 roku życia.

lajki na instagramie za darmo

instagram like

Prawdziwe like na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: FLASH

Najlepsze metody by mieć lajki na Instagramie za darmo

Poniżej poznacie większość metod na, które decydują się zdesperowani użytkownicy chcący mieć lajki na Instagramie za darmo. W większości z nich nie ma nic złego inne mogą okazać się zbyt dużym wyzwaniem dla reszty użytkowników. Wszystkie nasze porady możecie traktować z przymrożeniem oka ponieważ jedne mogą być bardziej efektywne inne mniej. Głównym założeniem tego wpisu jest jedynie przedstawienie ich i opisanie, na czym polegają.

lajki za darmo

 1. Wykorzystywanie popularnych hashtagów
 2. Wymiana lajków na grupach i forach
 3. Boty, scrypty, hacki i apki
 4. Publikowanie pikantnych i kontrowersyjnych zdjęć
 5. Proszenie o promocję dużych użytkowników
 6. Wzajemna promocja z innymi użytkownikami
 7. Fikcyjne losowania i konkursy
 8. Przekierowywanie ruchu z innych platform
 9. Oglądanie/klikanie w reklamy w zamian za lajki
 10. Spamowanie na hasztagach typu l4l i f4f

Lajki na insta za darmo – porady

Najpopularniejsze Hashtagi na Instagramie – Metoda 1

Nieodzownym elementem Instagrama stały się oczywiście hashtagi. Instagram w znaczym stopniu spopularyzował ich używanie i tak naprawdę wytłumaczył ludziom do czego one służą. Raporty pokazują, że nawet 3 razy więcej użytkowników używających urządzeń mobilnych wykorzystuje hashtagi względem jednostek stacjonarnych. Nic w tym dziwnego Instagram dostępny jest praktycznie w całości mobilnie i prawdopodobnie ma to ogromny wpływ na używanie hasztagów. Z pewnych przyczyn niektórzy, użytkownicy dalej nie mogą się do nich przekonać i pomijają je w opisach swoich zdjęć. Według nas jest to ogromny błąd! Skreślasz w ten sposób możliwość dotarcia do nowych odbiorców czy przypisać swoje zdjęcia do odpowiednich słów kluczowych dla algorytmów.

hashtagi na instagramie

Nie używaj zbyt wielu hashtagów

Wiele osób bierze sobie tą rade zbyt mocno do serca i do każdej fotki dodaje nawet za dużo hasztagów. Aktualne maksimum jakie możesz dodać wynosi jedynie 30. My zalecamy używanie od 5 do 10 ponieważ nie wygląda to estetycznie a 90% znaczenia odgrywają i tak pierwsze wpisane tagi. Możesz wykorzystać znane i lubiane hashtagi, które przyciągają miliony użytkowników na całym świecie. Przykuj uwagę odbiorcy ciekawym zdjęciem, dodaj popularne hashtagi i zdobądź mnóstwo lajków! Przykładowe hashtagi, których użycie jest zalecane:

Top 10

 • #throwbackthursday
 • #tbt
 • #instalike
 • #instafollow
 • #instagood 
 • #instaphoto
 • #instadaily
 • #instapic

Top 20

 • #iphoneonly
 • #me
 • #weekend
 • #party
 • #friends
 • #foodporn
 • #shopping
 • #cooking

Top 30

 • #instalove
 • #iphonesia
 • #bestoftheday
 • #photooftheday
 • #love
 • #handsome
 • #beauty
 • #love

najlepsze-porady-bo-zdobyć-lajki-na-instagramie

Wymiana lajków na Instagramie na grupach i forach – Metoda 2

Coraz więcej jest w internecie miejsc gdzie użytkownicy chcący zdobyć lajki na Instagramie za darmo mają ku temu świetną okazję. Z pomocą często przychodzi Facebook lub fora tematyczne na, których udzielają się inni użytkownicy. Bardzo często zakładane są wątki typu lajk za lajk czy obserwacja za obserwacje. W praktyce wygląda to następująco Paulina (dla przykładu osoba chcąca zdobyć lajki) zapisuje się do grupy na Facebooku typu Instagram Polska, Polacy na Instagramie itd. Paulina znajduje na grupie setki wpisów osób również chcący zdobyć lajki a także obserwujących. Często zasady określone są w opisie.

grupy instagramowe

W jaki sposób porozumiewać się na grupach?

Możecie się spotkać z takimi terminami jak: “Oddaję z powiadomień” , “spam za spam” , “Zostawiajcie nazwy w komentarzach”. W pierwszym haśle chodzi o to byś to Ty jako pierwszy zainicjował wymianę polubień. Osoby podające swoją nazwę we wpisie gdy zobaczą lawinę polubień kometarzy i obserwacji odwiedzą Twój profil i nagrodzą Cię tym samym. Kolejne sformułowanie  określa wszystkie czynności związane z Instagramem, chodzi o zdobycie wszystkich możliwych rzeczy za jednym razem. Wyświetlenia na Instagramie ,komentarze, obserwacje itd. Pod ostatnim zdaniem kryje się mniej wątpliwości. Wystarczy zostawić swój nick na Instagramie a osoba zakładająca wpis przyjdzie do nas i polajkuje nam zdjęcia. Oczywiście gdy dostaniemy coś za darmo wato się odwdzięczyć i zrobić to samo. Do wad tej metody dochodzą częste oszustwa w postaci niewywiązywania się z umowy oraz czas poświęcony na wymianę lajków.

grupy na instagramie

Aplikacje do Instagrama – Metoda 3

Ostatnio często wyszukiwane hasła to bot , hacki czy aplikacje do Instagrama. Jest to niestety coraz większe zjawisko a cała “zabawa” jest spłycana do maksymalizowania korzyści, efektów oraz minimalizacji czasu na obsługę kont. Na wstępie dodamy jeszcze, że jakiekolwiek używanie programów, botów czy aplikacji by zdobyć lajki na Instagramie za darmo jest surowo zabronione! Wasze konta mogą zostać zablokowane lub usunięte. Jest też drugi problem z używaniem aplikacji do Instagrama. Często są to fałszywe programy podstępnie chcące wykraść wasz login, hasło a także dane do karty kredytowej. Zakładając, że udało nam się znaleźć zaufaną aplikację i jest bezpieczna.

użytkownicy na instagramie

Co robią boty na Instagramie

W jaki sposób działają automatyczne lajki na Instagramie? Wykonują one szereg działań za użytkownika nieświadomie. Lajkują zdjęcia innych, obserwują i odobserwują ludzi po danym tagu, piszą wiadomości prywatne po otrzymaniu lajka i cała masa innych konfiguracji. Rekordziści po tygodniowym używaniu takich programów mieli już 10 tysięcy obserwujących i tysiące lajków pod zdjęciami! Inni użytkownicy mają wrażenie, że wszystko jest ok przecież dostajemy lajki, wiadomości wszystko wygląda naturalnie. Na Instagramie istnieje jeszcze coś takiego jak limity. Częste ich przekraczanie może skutkować zablokowaniem konta. Programiści chcąc uchronić użytkowników często zabezpieczają boty przed wykryciem jednak jest to nigdy niewiadoma. Jeżeli chcecie spróbować droga wolna – jednak my nie zalecamy.

boty do instagrama

Sex fotki na Instagramie – Metoda 4

Myśleliśmy, że nie będziemy musieli poruszać tematu sex fotek na Instagramie a jednak jest to wciąż najlepsza metoda by zdobyć lajki na Instagramie za darmo w bardzo szybki sposób. Charakteryzuje się wysoką skutecznością, niskim zaangażowaniem użytkownika oraz bardzo szybkim rozwojem profilu. Do minusów tego sposoby oczywiście zalicza się kwestie moralne. Trzeba wziąć jednak poprawkę, że nie jest to metoda dla każdego. Zwykle osoby atrakcyjne dobrze zbudowane często trenujące na siłowni tłumaczą się takimi zdjęciami pod pretekstem pokazania sylwetki i chęci zmotywowania innych. Prawda jest taka że sex fotek na Instagramie jest coraz więcej a ludzie lubią to oglądać.

sex fotki na instagramie

Dlaczego sex zdjęcia na Instagramie są tak popularne

Sex zdjęcia na Instagramie są często powielane na innych profilach z oznaczeniem autora, przez co napędza się dodatkowa popularność. Nagie fotki muszą być jednak odpowiednio cenzurowane, by nie narobić sobie problemów z Instagramem, który skutecznie usuwa takie zdjęcia. Chcąc zamieszczać nagie fotki na Instagramie rób to umiejętnie maskując sutki lub odkrywaj jedynie perwersyjne miejsca intymne w małym stopniu. Rekordziści i rekordzistki używający tej metody zgromadzili już miliony obserwujących czy lajków. Nikt oczywiście nie borni Ci potem zmienić tematyki profilu. Jeżeli się zdecydujesz być może będzie to metoda dla Ciebie. Instagramerzy zdobywają dobre wyświetlenia relacji Instagram Stories poprzez dodawanie pikantnych zdjęć ukazujących skarwki ciała.

sex zdjecia na instagramie

Promowanie na Instagramie – Metoda 5

Masz popularnych znajomych lub dojścia, które możesz wykorzystać by zdobyć lajki na Instagramie za darmo? Jeżeli nie przeszkadza Ci promowanie się na plecach większych twórców poproś ich o to. Nie ma nic lepszego niż duże społeczności zaangażowanie wokół jednego problemu lub osoby. Zaletą tej metody jest również bardzo wysoka skuteczność. Często przekierowanie ruchu z takich profili nie jest najmniejszym problemem a umiejętne wykorzystanie manipulacji i ciekawy konkurs lub nagroda dla nowych obserwujących sprawi, że zdobycie nawet 10 tysięcy obserwujących czy lajków nie będzie wyzwaniem. Oczywiście cała trudność pojawia się w przekonaniu takiej osoby do pomocy w rozwoju Twojego konta. Jeżeli chodzi o tego typu zabiegi znane osoby w większości przypadków decydują się za promowanie odpłatnie. Jeżeli Twój portfel jest zasobny wykorzystaj ten fakt a promowanie Instagrama nawet na największych profilach w Polsce nie będzie problemem. Minusy tej metody to również kwestia moralna wybicia się na plecach większego “brata”.

promowanie na instagramie

Promocja Instagrama z innymi użytkownikami – Metoda 6

Powyżej opisaliśmy jak wybić się na plecach kogoś innego i zdobyć lajki na Instagramie za darmo bez większego wysiłku. Co jednak zrobić gdy nie mamy popularnych znajomych ani pieniędzy na kupno promowania na większych profilach? W odpowiedzi przychodzą cross promocje. Co to takiego? Proces polega na wymianie ruchu czyli obserwujących pomiędzy profilami o podobnej wielkości. Często promocje krzyżowe mają duże zalety ponieważ łącząc obserwujących z każdej grupy ich suma wydaje się bardzo duża i daje ogromne możliwości zasięgowe dla dwóch użytkowników. Pamiętaj, że osoby decydujące się na takie promocje zazwyczaj zgadzają się jeżeli profil jest podobny wielkościowo do ich konta. Chcą oni zwyczajnie mieć korzyść z promocji tak jak Ty.

promocja na instagramieJak promować się u dużych Instagramerów?

Gdy dojdziesz do większych liczb możesz spróbować promować się na profilach większych użytkowników i tak w kółko. By maksymalnie zwiększyć zasięgi opracujcie konkurs lub powitanie dla nowych obserwujących lub nagrody dla osób, które zostawią najwięcej polubień. Dzięki tej metodzie zyskasz lajki na Instagramie za darmo przy większości nowych zdjęć w sposób naturalny i w pełni legalny. Minusem tej metody może być zniechęcenie obecnych obserwujących do Twojego profilu. Jeżeli będziesz promował przypadkowe profile na swoim koncie w sposób nieumiejętny możesz stracić istniejących obserwatorów! Uważaj zatem z kim współpracujesz by utrzymać followersów przy sobie i zyskać większe zasięgi.

pormocja instagrama

Konkursy na Instagramie – Metoda 7

Jak już doskonale wiecie z naszego innego wpisu konkursy na Instagramie to doskonała metoda zdobywania lajków na Instagramie. Co jednak gdy nie mamy pieniędzy na nagrody lub chcemy uatrakcyjnić ilość i wartość nagród? Na to użytkownicy również znaleźli sposób i wymyślili fikcyjne konkursy na Instagramie bez nagród ani wygranych. Nie jest to metoda moralna jednak opiszemy w jaki sposób działa. Użytkownicy tak jak w przypadku “normalnej” metody organizują konkurs z nagrodami. Oczekują udostępnienia profilu, lajków komentarzy na Instagramie czy obserwacji. Następnie piszą o losowaniu zwycięzców. Często odbywa się ono anonimowo a nagrody wygrywają znajomi lub rodzina.

konkursy na instagramie

Fikcyjne konkursy na Instagramie bez zwycięzców

Bardzo często też nie ma żadnych zwycięzców, użytkownicy piszą w opisach, że skontaktują się z osobami które wygrały np za tydzień. Większość ludzi po tygodniu zapomina, że brało udział w czymś takim i nawet nie sprawdzają wyników – bo po co przecież autor miał się z nami skontaktować. Jeżeli nikt się nie kontaktuje znaczy to że nie wygraliśmy prawda? Wygląda to zupełnie inaczej zwycięzców nie ma wcale a autorzy takich konkursów z nikim się nie kontaktują bo przecież nikt tego nie sprawdzi. Zaletami tej metody są oczywiście wielkie przyrosty aktywnych użytkowników. Minusy czy wady oszustwo, moralność a jeżeli “grzeszki” się wydadzą utrata zdobytych obserwacji czy hejt pod zdjęciami.

obserwacje na instagramie

Prawdziwe obserwacje na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: FLASH

Obserwowanie na Instagramie: widgety, linki – Metoda 8

By osiągnąć niesamowite efekty i szybkie przyrosty na Instagramie ważne jest by pokazać się w internecie. Jest to metoda może bardziej skierowana pod zdobywanie obserwujących jednak więcej obserwujących to też lajki na Instagramie za darmo dlatego zdecydowaliśmy się opisać ten sposób działania. Osoby prowadzące swojego bloga mogą w prosty sposób skopiować kod HTML do wstawienia na stronę by utworzyć widgety ukazujące ich zdjęcia na swoich stronach. Z pozycji strony możecie polubić zdjęcie, zostawić komentarz zobaczyć story a także zaobserwować profil. Jeżeli przez waszą stronę przewija się sporo osób zamiast wstawiania “gołych” zdjęć możecie użyć tego typu widgetów do pozyskania nowych fanów. Umiejętne umiejscowienie ich na stronie z pewnością pozwoli wam zdobyć lajki na Instagramie za darmo a także obserwujących czy komentarze.

instagram widget

Nie mam bloga co robić?

Jeżeli nie macie bloga nic straconego. Często na wielu stronach w polu witryna możecie podać wasz link do profilu na Instagramie, czy utworzyć podpis w sygnaturze na forum czy emailu. Dodając link w różne miejsca w internecie zwiększacie szansę, że ktoś go kliknie, trafi na wasz profil a jeżeli mu się spodoba zostawi obserwacje lub lajki.

Lajki za oglądanie reklam – Metoda 9

Tytuł budzi kontrowersje? Niestety bezpośrednio oglądanie reklam za lajki z poziomu aplikacji nie jest jeszcze możliwe ( może i lepiej ). Istnieją jednak miejsca, które umożliwiają tego typu działania. Użytkownicy chcący zdobyć lajki na Instagramie za darmo decydują się również do oglądania reklam w zamian za kredyty/punkty które potem wymieniają na różnego rodzaju działania. Platformy do wymiany lajków oferują polubienia fanpage , obserwacje , komentarze i inne wymyślne działania w zamian za punkty. Im więcej punktów ustalisz za wykonanie swojego działania tym szybciej zostanie ono zrealizowane. Z kolei jeżeli chcesz oszczędzić punkty na więcej lajków czy komentarzy możesz ustalić ich nieco mniej jednak nie będzie to tak efektowne.

lajki za reklamy

Ludzie oglądają reklamy by zdobyć lajki serio?

Czy w ogóle ktoś decyduje się na tego typu działalność? Okazuje się, że tak! Osoby oglądają reklamy, wykonują zlecenia innych a także wypełniają ankiety czy wysyłają SMS’y w zamian za dodatkowe punkty w panelach wymiany polubień. Jest kilka wad i zalet takiego systemu, może najpierw zacznijmy od zalet. Zdecydowanie zerowe koszty uzyskania lajków. I w zasadzie tutaj kończą się zalety. Do wad należą choćby: długi czas zdobywania punktów, fikcyjne lajki z masowo tworzonych profili, możliwość utraty polubień po zablokowaniu konta, brak pewności, że ktoś podejmie się zlecenia. Mimo wszystko wielbicieli tej metody nie brakuje dlatego zdecydowaliśmy się Wam ją przybliżyć.

Lajki za oglądanie reklam

Proszenie o lajki like4like , f4f – Metoda 10

Kolejną ze sprawdzonych metod by zdobyć lajki na Instagramie za darmo jest komentowanie i lajkowanie postów ludzi, którzy pojawiają nam się na przykład w zakładce Discovery a także na tagach takich jak l4l i f4f (listę innych tagów do spamowania zamieścimy poniżej). Możemy także obserwować oficjalny profil Instagrama, za chwilę go przestać obserwować i tak w kółko. Często da nam to followersów, którzy są potencjalnymi osobami lajkującymi nasze zdjęcia. Kolejna porcja hashtagów, które zapewnią nam lajki na Insta jest związana z odwzajemnionym lajkiem. Umieszczając poniższe hashtagi przekazujemy, że za polubienie naszego posta odwzajemnimy się tym samym.

proszenie o lajki na instagramie

Co robić gdy dostaniemy lajki?

Przyciąga to dużo ludzi, a lajkować innych osób oczywiście jeżeli nie chcemy nie musimy, ale na pewno nie będzie to kulturalne. Zaletą tej metody jest to, że można wykonywać wszystkie czynności z poziomu aplikacji np w metrze taksówce itd. Zaletą mogą być też prawdziwe lajki na Instagramie z Polski a także innych krajów w zależności od taga, którego używamy. Wady tak jak w przypadku pozostałych metod też się znajdą. Nie jest to skuteczna metoda ponieważ nie daje nam żadnego prawdopodobieństwa, że ktoś odwzajemni polubienia. Warto sprawdzać jaki tag przynosi nam największe korzyści i używać go by zdobyć lajki na Instagramie za darmo.

powiadomienia na instagramie

Najpopularniejsze

 • #tagsforlikes
 • #l4l
 • #like4like
 • #like4follow
 • #like
 • #f4f
 • #s4f
 • #follow4follow
 • #likeme
 • #followme

Skuteczne

 • #follow
 • #love
 • #instagood
 • #followme
 • #instalike
 • #instadaily
 • #l4back
 • #likeforlike
 • #like4follow
 • #likeback

Niszowe

 • #like4likebacks
 • #l4lback
 • #like4likealways
 • #l4lpop
 • #l4like
 • #l4likes
 • #likes4followers
 • #likes4comment
 • #likesback
 • #l4ers

lajki na instagramie za darmo metody

Darmowe lajki na Instagramie – Legalne metody, zalety i wady

Często w pogoni za darmowymi lajkami jesteśmy ślepi na zagrożenia czy wady jakie ze sobą niosą. Absolutnie nie twierdzimy, że jest coś złego by zdobyć lajki  na Instagramie za darmo jednak zestawmy plusy i minusy wszystkich legalnych wymienionych powyżej metod. Niektóre z wyżej wymienionych legalnych metod charakteryzują się wysoką skutecznością jednak są niemoralne.

darmowe lajki na instagramie

Wysoko skuteczne metody

Metody bardzo, którymi uzyskać lajki na Instagramie za darmo w dużych ilościach.

 • Zamieszczanie nagich zdjęć na Instagramie
 • Fikcyjnie konkursy
 • Wybijanie się na plecach innych twórców

Inne metody z kolei charakteryzują się już większym kręgosłupem moralnym jednak nie muszą przynieść takich korzyści jak w przypadku powyższych metod. Które z nich są zatem mniej skuteczne?

lajki na instagramie za darmo sposoby

Optymalne metody

Wybrane przez nas metody, które nie ingerują w moralność i pozwalają zdobyć lajki na Instagramie za darmo w przyzwoitych ilościach.

 • Używanie popularnych hashtagów
 • Cross promocja na Instagramie
 • Zamieszczanie widgetów i linków na stronach

Wszystko zależy od was z których z metod skorzystacie. Wszystkie wymienione metody w tym akapicie są legalne i nie ryzykujecie utraty czy blokady konta.

lajki na instagramie za darmo metody

Mało skuteczne metody

Tym metodami również uzyskasz lajki, jednak nie są aż tak spektakularne jak inne

 • Wymiana lajków na grupach
 • Lajki za oglądanie reklam
 • Proszenie o lajki na hasztagach

Jakie metody są zatem optymalne by szybko zdobyć lajki na Instagramie za darmo i co najważniejsze legalnie bez ryzyka zablokowania czy usunięcia konta?

lajki na instagramie za darmo porady

Szybkie lajki na Instagramie za darmo – Zakazane sposoby, zalety i wady

Jesteście gotowi na szybkie lajki na Instagramie za darmo? Z tego akapitu dowiecie się jakie są zalety używania nielegalnych metod do skutecznego wybicia się. Co grozi w przypadku wykrycia takich aktywności. Jakie są wady i na co uważać by nie dać się złapać. Na koniec chcielibyśmy dodać, że wszystkie działania naszego serwisu: Instalajki.pl są w pełni bezpieczne. Do promocji kont naszych klientów nie wykorzystujemy żadnych botów ani aplikacji tego typu. Jeżeli chcesz kupić lajki na Instagramie lub obserwujących możesz mieć pewność najwyższej jakości i tylko interakcji z prawdziwymi użytkownikami.

Zakazane sposoby zdobywania lajków

Tych sposobów nie powinno się używać do zdobywania lajków. Używanie botów do obsługi konta, tworzenie fikcyjnych kont i lajkowanie swoich zdjęć, zbyt duże i częste spamowanie, zmiana danych poprzez hacki czy włamania, wykorzystywanie błędów aplikacji

Zalety używania zakazanych sposobów

 • Szybkość zdobywania obserwujących, komentarzy czy lajków
 • Wysoka skuteczność przeprowadzanych działań
 • Zerowa ingerencja czy poświęcanie czasu na promocję
 • Często są to rozwiązania darmowe

zalety

Wady używania nielegalnych metod

 • Całkowita blokada konta
 • Usunięcie profilu
 • Cofnięcie lajków, obserwujących, komentarzy
 • Utrata dostępu do konta
 • Płatne subskrypcje SMS
 • Wykradanie informacji o karcie kredytowej
 • Wirusy komputerowe
 • Konsekwencje prawne

wady

Łamanie regulaminu Instagrama

Wiemy, że ostatni punkt wygląda nieprawdopodobnie jednak taka jest prawda. Korzystając z Instagrama zgadzacie się na pewne warunki i regulamin świadczonych przez nich usług. Dobrowolnie zgadzacie się nie wykorzystywać błędów, programów trzecich ani włamywać na serwery aplikacji w celu pozyskania korzyści dla siebie. Weźcie pod uwagę, że Instagram w przypadku złamania regulaminu ma możliwość przejść na drogę prawną. Wydaje nam się że byłaby to ostateczność w przypadku tracenia przez nich pieniędzy na skutek waszych działań. Np płatny bot, który umożliwiałby tego typu działania. Nie straszymy ale przypominamy, że jest taka możliwość.

regulamin instagrama

Nie ryzykuj utraty konta

Jak widzicie sposobów do szybkiego zdobycia lajków na Instagramie jest kilka. Na pewno znajdą się też takie o których nie wiemy, jeżeli uda nam się o nich dowiedzieć ten wpis będzie zaktualizowany. Czy są zalety tego typu rozwiązań? Wszystko wygląda świetnie na papierze jednak te metody mają też wady. By nie ryzykować waszych kont zdecydowanie odradzamy korzystanie z tych sposobów. Jakie są największe minusy używania nielegalnych metod?

Hackuję i wykorzystuję błędy Instagrama jak to ukryć?

 • Nie przekraczaj limitów lajkowanych zdjęć na godzinę/dziennie/miesięcznie
 • Używaj VPN lub TOR w przypadku hackowania
 • Nigdy nie używaj tego typu programów na głównym koncie
 • Nie chwal się w internecie
 • Ogranicz użycie programu do minimum

hacker

Jak nie dać się nabrać na lajki za darmo i na co uważać?

By nie dać się nabrać na darmowe programy do nabijania lajków na Instagramie postanowiliśmy podzielić się kilkoma radami dla mniej zaawansowanych użytkowników. Te kilka drobnych czynności może uchronić was od utraty pieniędzy, wirusów a także od zablokowaniem dostępu do waszego konta. Jakimi metodami posługują się “hackerzy” by uzyskać wasze dane? Przede wszystkim chodzi o podstęp psychologiczny. Większość z nas chciałby szybkich lajków na Instagramie a osoby tworzące takie programy doskonale o tym wiedzą.

Jak nie dać się nabrać na lajki za darmo i na co uważać?

Jak działają hackerzy?

Udostępniają darmowe programy do “skutecznego nabijania lajków” na Instagramie za darmo. Jedynymi haczykami są: podanie nr karty kretydowej, zalogowanie się na konto czy zainstalowanie programu na komputerze. Oczywiście nie musimy tłumaczyć z czym może się wiązać podanie danych do karty kredytowej w przypadkowej aplikacji ściągniętej z internetu? Zalogowanie się na konto to również nie jest dobry pomysł. Przekazujemy w ten sposób dane do naszego konta obcym osobom. To co z nimi zrobią zależy już tylko od ich uczciwości. Instalacja programów  z internetu bez jakiegokolwiek programu antywirusowego również może przysporzyć wiele złego. Jeżeli mielibyśmy mieli wymienić wszystkie wady wirusów i zagrożenia zabrakłoby miejsca w internecie jednak możecie nam wierzyć. Złapanie wirusa komputerowego to nigdy nie jest nic dobrego.

hackowanie kont na instagramie

Jak nie dać się nabrać?

Uważaj co pobierasz z internetu i jeżeli nie musisz nie instaluj nic na komputerze. W przypadku gdy chcesz coś zainstalować użyj tak zwanego trybu sandbox. Pozwoli to w małym stopniu oddzielić aplikację od reszty danych i w razie problemów zabezpieczyć Twój komputer. Nigdy nie podawaj danych do karty kretydowej ani nie wysyłaj żadnych SMS w nowo pobranych aplikacjach! Nie podawaj również nr telefonu w celu weryfikacji kodem SMS. Jeżeli musisz zalogować się w jakimś programie swoimi danymi z Instagrama utwórz tak zwane konto zapasowe i używaj je do tego celu. Pamiętaj, że czasami cena jaką musisz zapłacić za lajki na Instagramie za darmo może być dużo wyższa niż początkowo zakładałeś.

Lajki na Insta

Jak kupić lajki na Instagramie za SMS?

A co byś powiedział na lajki na Insta za SMS? Płatność bezproblemowa bowiem każdy ma telefon, nie potrzeba żadnych danych, przelewów, kart kredytowych i tym podobnych. W zamian za SMS otrzymujesz sporą ilość lajków, które pomogą Ci się wypromować. Wszystko odbywa się szybko i bezpiecznie. Czemu by nie spróbować? Kup lajki na Instagramie za SMS . Stanowią one bardzo ciekawą alternatywę dla darmowych (które tak naprawdę nie istnieją, zawsze musisz zrobić coś sam) albo dla tych opłacanych skomplikowanymi procedurami.

Jak kupić? Możesz to zrobić oczywiście na instalajki.pl, które nie dość, że posiadamy kilkuletnią renomę i grono zaufanych klientów to jeszcze nasze wygodne metody płatności takie jak: SMS, Karta, Przelew sprawiają, że lajki może kupić praktycznie każdy! W przystępnej cenie otrzymujesz bardzo SZYBKO taką ilość lajków jaką zechcesz!

4.8/5 - (43 votes)